header

Contact

Contactformulier

Bestuursleden

Functie Naam Email Tel.
1. Hoofdbestuur
Voorzitter Voorzitter VACANT voorzitter@hvcvo.nl n.n.b
Penningmeester Annette Jonker penningmeester@hvcvo.nl n.n.b
Secretaris Saskia Topfer secretaris@hvcvo.nl n.n.b
Jeugdzaken Irma Hagen hoofdbestuur@hvcvo.nl n.n.b
Technische zaken Gertruud Huis in t Veld hoofdbestuur@hvcvo.nl n.n.b
Algemeen lid Cindy Tillema voorzitter@hvcvo.nl n.n.b
2. Wedstrijd secretariaat
Wedstrijsecretaris Trudie Esman wedstrijdsecretariaat@hvcvo.nl 06-23 85 60 86
Wedstrijdsecretaris Claudia Esman wedstrijdsecretariaat@hvcvo.nl 06-49 74 43 82
3. Jeugdbestuur
Jeugdbestuur Jeugdbestuur jeugdbestuur@hvcvo.nl n.n.b
Activiteitencommissie
Activiteitencommissie Activiteitencommissie activiteitencommissie@hvcvo.nl n.n.b
Kantinecommissie
Kantinecommissie Kantinecommissie kantinecommissie@hvcvo.nl n.n.b
Ledenadministratie
Ledenadministratie Manuéla Cazemier ledenadministratie@hvcvo.nl n.n.b
Redactie nieuwsbrief
Redactie Nieuwsbrief Redactie Nieuwsbrief redactie@hvcvo.nl n.n.b
Scheidsrechterzaken
Scheidsrechtercontactpersoon Manon Mos scheidsrechterszaken@hvcvo.nl n.n.b
Sponsorcommissie
Sponsorcommissie Sponsorcommissie sponsorcommissie@hvcvo.nl n.n.b
Vertrouwenspersoon
Vertrouwenspersoon Mieke Jansen v/d Sligte – Klomp vertrouwenspersoon@hvcvo.nl 06-11 40 80 12

Calamiteiten

In geval van calamiteiten kunt u onderstaand nummer bellen:

Contactpersoon 1

Trudie Esman
06-23856086

Contactpersoon 2

Claudia Esman
06-49744382

Locatie

Handbalvereniging CVO
Zichtstede 18
8171NB Vaassen
0578-57 59 39

Clubhuis CVO

De Wieken (zaal)

De Koekoek (zaal)